מוסך מורשה סובארו

מוסך מורשה סובארו בתל אביב – שקט נפשי, לך ולסובארו שלך. 

את החוויה של ביקור במוסך כל אחד מכיר. אתם נכנסים עם הרבה חששות, תוהים אם יכאב לכם יותר בכיס או בלב, ולרוב יוצאים עם מצב רוח ירוד למשך שבוע. עכשיו אפשר גם אחרת. מוסך סובארו השלושה בתל אביב גאה להציג סטנדרט חדש לטיפול ברכב שלכם. שירותיות, מקצוענות, אמינות. ככה מטפלים היום בסובארו.

מוסך סובארו בתל אביב הינו נושא הדגל של המוסכים המורשים בישראל של יבואן סובארו. שם, במרכז תל אביב, לא הרחק מרחוב המסגר, נמצא כבר שנים המוסך שהפך לשם דבר בתעשייה בכל הקשור לאיכות הטיפול, מקצוענות העובדים ושביעות רצון הלקוח.

מוסך מורשה סובארו בתל אביב מלווה אלפי לקוחות בחודש במבנה המוסך החדיש והמפואר. כל אחת ממחלקות מוסך סובארו השלושה – חשמל, מיזוג אוויר, פחחות וצבע, מכונאות כללית ועוד – מציעה מגוון טיפולים ובדיקות על ידי מיטב אנשי המקצוע.

הלקוחות הרבים אשר בוחרים לטפל ברכבם במוסך, זוכים לשלל הטבות ומבצעים, כמו בדיקת תקינות רכב לפני רכישה, בדיקת חורף / קיץ על שלל מרכיביה ועוד. אבל לא המבצעים הם אלו שגורמים ללקוחותינו להישאר עימנו במשך עשרות שנים. המקצועיות של העובדים, שנבחרו בקפידה ולאחר תהליך סינון רציני; החלפים המקוריים, אותם רוכש מוסך מורשה סובארו השלושה בכמויות גדולות המקנות לו מחירים זולים, להם זוכה גם הלקוח המטפל; הליווי הצמוד לפני, במהלך ואחרי הטיפול; והיחס המסור של כלל העובדים, מראשון המנהלים ועד לאחרון הפקידים – הם אלו שהופכים את מוסך מורשה סובארו בתל אביב למקצועי והאיכותי ביותר בארץ.

לקוחות מוסך מורשה סובארו בתל אביב מעידים על ההסברים המפורטים להם זוכה הלקוח אחרי בחינת הרכב והטיפול הנדרש לו; בירידה לפרטים הקטנים ביותר בחוויית הביקור, החל מניקיון משטחי העבודה, דרך פינת הקפה וההמתנה ועד להתנהלות השיח והעבודה בין העובדים בזמן הטיפול. על הכל חשבו, על הכל מקפידים. ומרגישים את זה. מוסך מורשה סובארו בתל אביב – כבר לא צריך יותר לבחור. בהצלחה!